Müük Muu (maa), Valdivia, Los Ríos, Tšiili, Chaihuin

Müük - Cod. 39503

  • Tüpoloogia: Muu (maa)
  • Piirkond: 8000 m²
  • Tubades: 0
  • Põrand: 0

Müüme Chaihuinis (Tšiili Los Riosi piirkonnas) kahte maatükki: ühte 0,8-hektarist (1,976 aakrit) ja muud 1,47-hektarist (3,6309 aakrit). Mõlemad maatükid asuvad hajaasustuses ja neil on potentsiaal elamuprojektide vms jaoks. Vee- ja elektrivarustusvõrgud on maatükkidest mõne meetri kaugusel.

Chaihuin on ilus, lõõgastav ja ainulaadne koht kahe looduskaitsealaga: Valdiviani rannikuala kaitseala (hispaania keeles: Reserva Costera Valdiviana) ja Alerce Costero rahvuspark (hispaania keeles: Parque Nacional Alerce Costero). Mõlemal kaitsealal on lisaks Valdiviani mõõduka vihmametsa ökopiirkonna iseloomulikule taimestikule ja loomastikule ka iidsed Fitzroyad (hispaania keeles: Alerce milenarios) (hispaania keeles: Selva Valdiviana).

Pange tähele, et pärast Costal Highway (hispaania keeles: Carretera de la Costa) hiljutist ehitust ja kahe looduskaitseala loomist on Chaihuin näidanud kiiresti kasvavat turismi nõudlust. Praegu pakub see koht fantastilist võimalust investoritele, kes on huvitatud gastronoomilisest ärist, ökoturismi projektidest või sarnastest.

REGISTREERITUD KÜLASTUSI SEE TEADE PIIRKONNAS

Külastused vastavalt päritoluriigile

Kuupäevavahemiku muutmine

Järelepärimine selle kinnisvara kohta


Kuulutus poolt privaatsõnumite
Tahaksin saada uuendusi sarnane pakub
I'm over 18, I accept Terms of Use and Privacy Policy.*
Tühista
2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Valikud

    Realigro veebisaiti optimaalseimaks kasutamiseks vali keel, valuuta ja pindala ruutmeetrites.

    Määra kohe Ära näita uuesti
BB